SEO Nedir ?

Seo Nedir ? :
Arama motoru için web sitenizin optimize edilmesi işlemine verilen ismin kısaltılmış halidir. Search Engine Optimization ya da Arama Motoru Optimizasyonu. Asıl yapılan iş temel prensipte istenilen içeriğin var olduğu fakat arama motorunun siteyi daha iyi tanıyabilmesi ve hakettiği gerçek konumuna getirmesi için yapılan işlemler zinciridir. Tabi günümüzde bu masum başlangıç noktasından çıkarak istenilen konuma web sitesinin getirilmes için oluşturulan özel içerikler, yazılımlar ve sunucu bazlı çalışmalar ile çok başka bir boyuta taşınmış ve internet potansiyelinin farkında varan her web sitesi sahibi için vazgeçilmez olmuştur.

Sitenizi arama motorunda yükseltmek için onlarca makale okumuş, çok çeşitli varyasyonlar denemiş, bunların birçoğundan fayda ve /veya zarar görmüş olabilirsiniz. Bizler daha akademik makaleler ışığında doğru yolları defalarca kez test etmiş, onlarca konumundan ve aldığı hizmetten memnun müşteriler kazanmış uzmanlar olarak,  öncelikle mevcut web sitenizi inceler (eğer yoksa işinizin gerektirdiği web sitesini hazırlar ), siz ya da site yöneticiniz tarafından yapılması gerekenleri listeler talep halinde bunlarıda  işimize dahil ederek, hedeflediğiniz konuma gelmenize yardımcı oluruz.

Hiç bir profesyonel SEO firmasının yapmayacağı gibi kesinlikle 1. Sıra – 3. Sıra gibi net sıralama taahhüt etmeyiz. Fakat ilk 3 – ilk 5 – Anasayfa gibi çalışması sonrası gelebileceğiniz sıralamayı ortalama olarak öngörürüz. ve taahhütte bulunduğumuz sıraya verdiğimiz zaman diliminde gelebilmeniz için azami çalışmayı sarfederiz.